Tvorba firemních
a osobních webů

na systému WordPress

Potřebujete vytvořit firemní nebo osobní webovou prezentaci, která bude plnit svůj cíl a zároveň skvěle vypadat? Postarám se o kompletní tvorbu, od zadání přes návrh až po realizaci do WordPressu.

Vybrané práce

#Webové prezentace

#Firemní weby

#Landing pages

#Osobní weby

#Portfolia

#Weby pro živnostníky

Jaký typ webu pro vás mohu vytvořit?

Tvořím weby prezentačního typu, jako jsou firemní weby, osobní weby, weby pro živnostníky, portfolia, webové vizitky a podobně. Weby tohoto typu lze realizovat do systému WordPress bez nutnosti programovat funkce na míru.

A jaké weby netvořím?

Nezabývám se tvorbou složitých webů, kde je potřeba programovat funkce na míru. Na takový web již budete potřebovat tým specialistů. Zde se mohu postarat o UI/UX design.

Jak tvorba webu probíhá?

1. Zadání a analýza

Pořádné zadání je polovina úspěchu. S přípravou zadání vám pomohu a zašlu vám připravený dokument s podstatnými otázkami ohledně vašeho webu, jeho cílů a vašich zákazníků.

2. UX - Wireframe

Navrhnu informační architekturu a jednotlivé stránky včetně jejich obsahu připravím ve formě wireframů. Díky tomu si předem ujasníme strukturu webu a rozložení jednotlivých prvků.

3. UI - Grafický návrh

Na základě schválených wireframů postupně navrhnu maximálně funkční a estetickou grafickou podobu všech stránek. Z návrhů na závěr sestavím klikatelný prototyp celého webu.

4. Nasazení na WordPress

Dle hotového grafického návrhu postavím plně responzivní web na redakčním systému WordPress. Veškerý obsah webu si budete moci snadno editovat v administraci.

Používám moderní nástroje

Orientační ceník

Jednostránkový web

od 20 tis. Kč

Běžný web
(prezentace s běžným
množstvím podstránek)

od 40 tis. Kč

Rozsáhlý web
(prezentace s velkým
množstvím podstránek)

od 80 tis. Kč

Hodinová sazba

700 Kč

Uvedené ceny jsou orientační. Přesnou cenu stanovím na základě jasného zadání. Vyšší rozpočet mi umožní procesu věnovat více času a dosáhnout tak lepšího výsledku. Dobře navržený web vám investici mnohonásobně vrátí.

Dobře navržený web je jako skvělý obchodník, který pro vás pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jakou hodnotu pro váš byznys takový obchodník má? Spousta firem tuto investici podceňuje, těžko ale budete hledat investici s lepší návratností. Dobře navržený web promění vaše návštěvníky v zákazníky.

Co říkají
klienti

Na čem si zakládám

Mám vyladěný proces. Na ničem se nezasekneme.
Pomohu vám sestavit pořádné zadání. To je polovina úspěchu.
Komunikuji lidsky a srozumitelně. Neustále budete v obraze.
Věřím v důležitost estetiky a snažím se jí do návrhů vložit co nejvíce.
Stanovuji realistické termíny. Práci odevzdávám včas.
Každý den se učím a posouvám své schopnosti i znalosti.
Každý detail navrhuji tak, aby pomáhal plnit cíle projektu.
práce mě baví a naplňuje. V průběhu spolupráce to poznáte.

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem freelancer

Za svou práci ručím svým jménem. Vždy komunikujete přímo se mnou. Nebudou nás brzdit obchoďáci, manažeři ani jiné mezičlánky.

Znám UX principy

Intenzivně se zajímám o UX. Vím, co funguje a jak se lidé na webech chovají. Každý detail navrhuji tak, aby pomáhal plnit cíle projektu.

Dobře to dopadne

Mám za sebou přes 200 úspěšně dokončených zakázek. Vím, jak zajistit, aby spolupráce proběhla hladce, dle plánu a bez starostí.